Witamy w naszym katalogu!

Najlepszy darmowy katalog stron WWW.

Strona główna > Inne > Usługi  Kancelaria adwokacka Adwokat Jacek Zarzycki

Kancelaria adwokacka Adwokat Jacek Zarzycki Świadczę kompleksową obsługę prawną na rzecz podmiotów gospodarczych, instytucjonalnych oraz pomoc prawną dla osób fizycznych w następujących dziedzinach prawa: * Prawo cywilne (w szczególności sprawy o zapłatę, w tym roszczenia wynikające z umowy sprzedaży, najmu, zlecenia, o dzieło, o roboty budowlane i innych, o odszkodowanie, o zadośćuczynienie, o ochronę dóbr osobistych, dotyczące wad oświadczeń woli, o wydanie rzeczy, o zniesienie współwłasności, dotyczące wykonania umów, sprawy o stwierdzenie nabycia spadku i dział spadku, o zachowek, o ustalenie nieważności testamentu, o uznanie spadkobiercy za niegodnego), * Prawo handlowe i gospodarcze (w szczególności prawo spółek, w tym spółek z udziałem Skarbu Państwa i jednostek samorządu terytorialnego, tworzenie i obsługa prawna podmiotów gospodarczych, postępowanie rejestrowe, sprawy o zapłatę prawo zamówień publicznych, postępowanie upadłościowe i naprawcze, pomoc publiczna).

www.adwokatzarzycki.pl | Szczegóły | wyświetleń : 174 | Głosuj >> Liczba głosów : 4

  Pracownia krawiecko projektowa

Pracownia krawiecko projektowa Strona Pracowni krawiecko projektowej w Oleśnicy woj Dolnośląskie. Projektowanie i wykonanie sukien ślubnych i wieczorowych. Skracanie, zwęanie, przyszywanie. Krawcowa profesjonalna, Korrin Strona pracowni krawiecko projektowej szycie sukien ślubnych i wieczorowych. przeróbki krawieckie Oleśnica Dolnyśląsk Krawcowa profesjonalna -niskie ceny.

korrin.pl | Szczegóły | wyświetleń : 5 | Głosuj >> Liczba głosów : 4

  Czyszczenie wykładzin Poznań

Czyszczenie wykładzin Poznań Jesteśmy profesjonalnym wykonawcą usług w zakresie prania, sprzątania, czyszczenia oraz impregnacji wszelkiego rodzaju powierzchni. Stosujemy najlepsze i najbardziej skuteczne preparaty, aby zapewnić naszym klientom perfekcyjną obsługę. Stając nad problemem alergii oraz zagrożeń wynikających z obecności roztoczy jak i szkodliwych bakterii znajdujących się w zabrudzonych powierzchniach i materiałach.Proponujemy Państwu preparaty oraz maszyny, które są w stanie całkowicie je wyeliminować. Ponadto stosując odpowiednie impregnaty dodatkowo zabezpieczamy powierzchnie oraz powodujemy, że zagrożenie znika na bardzo długi czas. Nasza firma zajmuje się czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz praniem tapicerek zarówno meblowych jak i samochodowych. Wszystkie czyszczenia wykonywane są u klienta w firmie, restauracji, domu lub mieszkaniu.Także w samochodzie. Usługi świadczymy na terenie Poznania i okolic. KONTAKT:506-79-79-77 biuro@zawszeczysto.pl

zawszeczysto.pl | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Liczba głosów : 3

  Biuro Rachunkowe. Kaweccy s.c.

Biuro Rachunkowe. Kaweccy s.c. Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę. Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe dla małych i średnich podmiotów gospodarczych. Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek. Zajmujemy się także pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz oferujemy wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków i lokali. www.kaweccygroup.pl

www.kaweccygroup.pl | Szczegóły | wyświetleń : 6 | Głosuj >> Liczba głosów : 3

  Tłumacz przysiegły języka niemieckiego

Tłumacz przysiegły języka niemieckiego Oferujemy Państwu tłumaczenia ustne i pisemne - prawnicze, ekonomiczne, medyczne, techniczne i inne. Obsługujemy osoby prywatne, firmy i instytucje polskie (notariuszy, adwokatów, sądy, prokuratury, urzędy skarbowe) oraz zagraniczne. Wystawiamy faktury VAT oraz rachunki uproszczone (bez podatku VAT). Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Służymy fachową poradą i zapewniamy profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania.

www.tlumacz-kieltyka.pl | Szczegóły | wyświetleń : 1 | Głosuj >> Liczba głosów : 2

  Bezpłatne ogłoszenia

Bezpłatne ogłoszenia Strona www.letmeknow.pl z „informacjami których potrzebujesz” powstała z myślą wszystkich użytkownikach Internetu, którzy potrzebują konkretnych i rzetelnych informacji na interesujący ich temat. Powstała z myślą o małych i średnich firmach, które potrzebują reklamy i promocji ich produktów i usług, jak i prywatnych osobach, które chcą zamieścić ogłoszenia na wszelkiego rodzaju tematy jak i odnaleźć interesujące go oferty. W przeciwieństwie do innych serwisów nie pobieramy opłat za zamieszczenie ogłoszeń standardowych (Płatne są jedynie ogłoszenia promowane oraz wyróżnione)

www.letmeknow.pl | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Liczba głosów : 2

  Węgiel kamienny

Węgiel kamienny Nasza firma zajmuje sprzedażą węgla kamiennego we wszystkich dostępnych sortymentach. Nasza oferta opału zawiera następujące sortymenty: węgiel orzech, węgiel kostka, ekogroszek, węgiel groszek, ekomiał, miał węglowy, oraz ekogroszek workowany. Węgiel workujemy bez domieszek miału oraz możliwie jak najsuchszy. Dla każdego odbiorcy indywidualnie dostosowujemy naszą ofertę tak żeby zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta. Prowadzimy również sprzedaż hurtową, czyli realizujemy zamówienia powyżej 24ton. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

www.wegielkamienny.katowice.pl | Szczegóły | wyświetleń : 5 | Głosuj >> Liczba głosów : 2

  Radca Prawny Warszawa

Radca Prawny Warszawa Stanowimy zespół prawników łączący młodość i długoletnie wiedzę praktyczną. Pracami Kancelarii kieruje jej założyciel radca prawny Tomasz Gołębiowski, prawnik z 15 letnim doświadczeniem w zakresie stałej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i w prowadzeniu procesów sądowych dla korporacji i klientów swoich. Tomasz Gołębiowski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył też Podyplomowe Studium Ustawowych Problemów Handlu Zagranicznego na Uniwersytecie Warszawskim , a ponadto Instytut Studiów Podatkowych prof. Witolda Modzelewskiego. Przed rozpoczęciem indywidualnej praktyki Tomasz Gołębiowski pracował jako prawnik w różnych kancelariach prawniczych i firmach konsultingowych, zarówno w państwie (Gdańsk) jak również za granicą, w kancelariach adwokackich w Szwajcarii i w Niemczech (Zurych, Frankfurt nad Menem). Od roku 1991 Tomasz Gołębiowski jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Paweł Świętoniewski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dzisiaj odbywa III rok programów radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Ustawowych w Warszawie. Od 2006 roku pracuje w Kancelarii jako starszy prawnik. Specjalizuje się w niemal cywilnym, kontraktów gospodarczych , a oprócz tego w niemal nieruchomości. W roku 2009 będzie ubiegał się o wpis na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Radca Prawny Piotr Badura jest prawnikiem z którym od wielu lat stale współpracujemy. Piotr Badura jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Piotr Badura odbył wiedzę praktyczną w Seminarium Prawa Amerykańskiego na University of Florida. Jako prawnik specjalizuje się w niemal kontraktów gospodarczych, omal administracyjnym oraz dodatkowo niemalże prac publicznych. Od roku 1991 Piotr Badura jest członkiem Okręgowej Izby Radców Ustawowych w Warszawie.

www.tomaszgolebiowski.com.pl | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Liczba głosów : 1

  Lavazza

Lavazza Lavazza Blue to ekspresy ciśnieniowe do kawy oraz aromatyczna kawa Lavazza w kapsułkach. Istnieje możliwość dzierżawy ekspresów do kawy Lavazza blue. Kawa Lavazza to znakomita kompozycja wysokiej jakości kaw, uprawianych w Brazylii i Indiach. Delikatna, śmietankowa słodycz, zmysłowy aromat i aksamitna, trwała pianka. Wybierz kawę Lavazza i odkryj smak doskonałego smaku w pracy. Spełnij wymagania Twoich Klientów i potrzeby pracowników.

www.lavazzablue.pl | Szczegóły | wyświetleń : 1 | Głosuj >> Liczba głosów : 1

  Tłumaczenie - rosyjski, ukraiński - Kraków

Tłumaczenie - rosyjski, ukraiński - Kraków Z czystym sumieniem polecam się Państwu jako doświadczony, dokładny i sumienny tłumacz z języka polskiego na język rosyjski i ukraiński oraz odwrotnie. Wykonywane na przestrzeni wielu lat liczne ustne i pisemne tłumaczenia tekstów technicznych i humanistycznych w obrębie tych trzech bardzo różnych, aczkolwiek spokrewnionych słowiańskich języków ugruntowały we mnie przekonanie – tłumaczenie nie jest rzemiosłem, lecz sztuką. Sztuką, gdzie w poszukiwaniach adekwatnego zwrotu lub słowa łączą się wiedza i twórcza intuicja, kreatywność i sztywne zasady gramatyczne.

www.ru-ua.pl | Szczegóły | wyświetleń : 0 | Głosuj >> Liczba głosów : 1

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 

Katalog seo megakat jest w pełni zopymalizowany pod kątem seo. Działa na stabilnym skrypcie, aczkolwiek już rzadko spotykanym. Katalog Megakat pl korzysta z profesjonalnego generatora miniatur, dzięki czemu zdjęcia są lepiej zabezpieczone i przy zgłoszeniu witryny pobierany jest obraz aktualnego wyglądu Twojej strony. Przy odświeżeniu prezentacji Twojej firmy widok miniaturki zostaje również wygenerowany ponownie. Często pomaga to w moderacji wpisów, bo ktoś widząc niedziałający link może go nam od razu zgłosić do moderacji. Katalog Megakat pl jest płatny, uiszczasz opłatę za moderację, natomiast oprócz wymagań, co do jakości wpisu, która musi być unikalna, czyli niewykorzystana nigdzie indziej w google wymagana jest optymalizacje seo Twojej strony www. Jeśli masz wątpliwości, zawsze możesz napisać z zapytaniem. Ważne, abyś wybierając ten czy inny katalog nie rozpoczynał pozycjonowania swojej witryny, zanim nie uczynisz jej kodu przyjaznym wyszukiwarkom internetowym. Ustal też wszystkie słowa kluczowe, opis meta description, dodaj mapę strony, podepnij statystyki. Pamiętaj, że pozycjonowanie to proces, a nie zgłoszenie strony do kilku katalogów seo jak megakat pl i następnie spoczywanie na laurach. Bez pozycjonowania nawet najpiękniejsza witryna jest bezwartościowa, ponieważ brak klienta lub przypadkowe wejścia doprowadzą do zamknięcia Twojego biznesu w określonym czasie. Równie ważna jest dywersyfikacja sposobu pozycjonowania. Podstawową techniką jest dodawanie do katalogów, natomiast obecnie zanim się podejmie działania reklamowe w wyszukiwarkach warto zwrócić uwagę na aktualne trendy i poczytać na ten temat. Z kolei zlecając firmie zajmującej się pozycjonowanej działania na stronie firmowej warto sprawdzić czy sami mają własną stronę przyjazną wyszukiwarkom. Często spotykam znane firmy, które są kojarzone przez klientów, ale same nie mają wykonanej optymalizacji. Błędy z własnej witryny powielają na stronach nieświadomych klientów. Warto wiedzieć czy dostajemy to, za co płacimy. Kolejny aspekt pozycjonowania w firmie seo, czy pozycjonowanie będzie trwałe. Firmy często używają własnego zaplecza seo do podwyższania rankingu stron swoich Klientów. Gdy klient przestaje płacić strona jest usuwana i Klient ma to, co na początku, czyli zmarnowane pieniądze. Niewiedza jest kosztowna, ale gorzej jak klient nie ma dużo pieniędzy, a zaufa niewłaściwemu podmiotowi, który bezwzględnie traktuje klienta jak maszynkę do pieniędzy. Nie idzie za tym żadna edukacja ani etyka w biznesie. Płatny katalog Megakat istnieje już kilka lat w sieci. Przez ten czas zgromadziła się już pewna grupa wpisów. Katalog jest regularnie moderowany i czyszczony z nieaktywnych wpisów, adresów wystawionych na aukcji po zakończeniu swojego cyklu życia. Obecnie planowane są szersze działania reklamowe. Oprócz katalogu megakat prowadzę inne katalogi, które wraz z zaprzyjaźnionymi znajdziecie na stronie n-gage.pl Nie wszystkie są jeszcze po optymalizacji, natomiast cel ostateczny jest, aby wszystkie prezentowały jeden standard.

Copyright © 2014 - Freeglobes | Styl i grafika : Annuaire lien en dur