Witamy w naszym katalogu!

Najlepszy darmowy katalog stron WWW.

Strona główna > Inne  Wkładki do butów

Wkładki do butów Wkładki do butów, doskonałe do każdego rodzaju obuwia oraz na każdą porę roku. Produkcja wkładek filcowych, korkowych, skórzanych, przeciwpotowych, przeciw zapachowych, termicznych, plastikowych. Oferujemy również podpiętki, zapiętki, półwkładki, akcesoria do pielęgnacji obuwia, sznurowadła. Oferujemy również stojaki do prezentacji naszych produktów.

www.wkladki-eco.pl | Szczegóły | wyświetleń : 5 | Głosuj >> Liczba głosów : 2

  Studio Ochrony Zabytkóww

Studio Ochrony Zabytkóww Studio Ochrony Zabytków to wyspecjalizowane biuro, które zajmuje się rzetelną i profesjonalną dokumentacją obiektów zabytkowych. Przygotowujemy miedzy innymi gminne ewidencje zabytków, programy opieki nad zabytkami, karty białe. Ponadto świadczymy usługi w zakresie doradztwa konserwatorskiego. Wszystkie nasze opracowania wzbogacone są dokumentacją fotograficzną, a Zamawiający otrzymuje gotowe opracowanie w wersji elektronicznej oraz w postaci wydruków. Swoje usługi polecamy zwłaszcza jednostkom samorządu terytorialnego, właścicielom oraz użytkownikom obiektów zabytkowych.

www.studiooz.grejt.pl | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Liczba głosów : 1

  Magiel Łódź

Magiel Łódź Zadaniem kluczowym korporacji jest jej postęp. Narzędziami do zrealizowania tego celu jest długoletnie wiedzę praktyczną współwłaścicieli w branży pralniczej, wysoko wykwalifikowani pracownicy mojej korporacji oraz dodatkowo dyspozycyjność. Spółka jest zapewnieniem stabilności w oferowanej usłudze a terminowe wywiązywanie się ze zleceń w pełni usatysfakcjonuje kontrahentów. Zachętą dla naszych zleceniodawców są dogodne warunki płatności oraz usługa wypasioną, szybka, rzetelna, z wykorzystaniem swojego transportu. Zalety zakładu doceniło już wiele instytucji. Poprzez obecnych nabywców jesteśmy uważani za solidnego, odpowiedzialnego, terminowego partnera, dbającego o wysoką jakość swoich usług. To najlepsza wizytówka dla naszej korporacji. Niezaprzeczalnymi atutami spółki NASTKA są: wiedza i długotrwałe doświadczenie właścicieli w biznesie, wysoka jakość usług, relatywnie niski koszt usługi, dyspozycyjność naszych pracowników, szybkość i niezawodność wykonywanych usług, elastyczność i umiejętność dopasowania się do warunków rynkowych. Solidne partnerstwo, elastyczne rozwiązania to nasze zobowiązania wobec klientów.

www.nastkapralnia.pl | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Liczba głosów : 0

  Dezynfekcja Kraków

Dezynfekcja Kraków Dezynfekcja to usuwanie wszelkich drobnoustrojów, bakterii i wirusów. Dezynfekcja jest szczególnie ważna w pomieszczeniach w których przechowywana jest i spożywana żywność. Wszelkie zabiegi wykonujemy w oparciu o Plan Higieny Pomieszczeń, który informuje nas jakie preparaty i technologie zalecane są przez producenta w celu najlepszej pielęgnacji powierzchni czyszczących. Umów się na spotkanie telefonicznie. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

www.dddczystosc.pl | Szczegóły | wyświetleń : 3 | Głosuj >> Liczba głosów : 0

  Maszyny do wszystkiego.

Maszyny do wszystkiego. Większości z nas myśli wyłącznie o sobie i o tym co się dzieje w najbliższym otoczeniu. Z ubolewaniem stwierdzam że nie zwracamy kompletnie sugestie na nasze środowisko które niestety ale sami niszczymy i zaśmiecamy. Z pewnością i tak pozostaje już nieco nie gorzej w tej dziedzinie i wielu producentów używa surowce wtórne do ponownej produkcji używając do tego maszyny do recyklingu. Jak się okazuje szczególnie kilka towarów można przemienić ponownie tylko trzeba chcieć, i mieć maszyny które to zrobią. Jest to nie jedynie ekologiczne ale też i oszczędne gospodarowanie co w obecnych czasach kryzysu wcale nie pozostaje bez znaczenia. Dlatego również kilka firm decyduje się na maszyny do recyklingu i w zależności od profilu prywatnej biznesu (spółki, działalności) wykorzystuje zachowawcze surowce wtórne takie jak papier, folie opony i kilka innych. Według mnie to bardzo dobry krok do przodu, bo przecież o ile sami nie dojdziemy do tych wniosków, to kto ma za nas to zrobić. Żałuję wyłącznie, że w mojej okolicy zamknięto punkt przyjmowania surowców wtórnych, dlatego że się nie opłacało a wszakże niewątpliwie odbiorca, który ma maszyny do recyklingu, by się znalazł. Niestety niemniej jednak z żalem wyrzucam w tej chwili wszystko do wspólnego pojemnika, dlatego że nie mam już możliwości segregacji odpadów, niemniej jednak może to się za jakiś okres zmieni i znowu będę mogła to robić.

www.ricco.com.pl | Szczegóły | wyświetleń : 0 | Głosuj >> Liczba głosów : 0

  Papier toaletowy

Papier toaletowy Firma GPT funkcjonuje na polskim rynku od 1999 roku. Główny punkt kompleksowej oferty GPT tworzy chemia profesjonalna i środki czystości renomowanych w branży chemii gospodarczej producentów, takich jak Buzil, Voigt i Metsa Tissue. W ofercie znajdują się także ręczniki papierowe i papier toaletowy. Dostawy realizowane są na terenie całego kraju. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz pomoc w doborze odpowiedniej techniki sprzątania dużych obiektów.

www.gpt.com.pl | Szczegóły | wyświetleń : 0 | Głosuj >> Liczba głosów : 0

  Gaśnice Wrocław

Gaśnice Wrocław Przedsiębiorstwo GAMI istnieje na rynku usług przeciwpożarowych od 1988 roku. Wszystkie certyfikaty uprawnienia autoryzacje , a dodatkowo wyspecjalizowani i doświadczeni pracownicy są gwarancją jakości wykonywanych przez nas usług. Od ponad 20 lat funkcjonujemy na terenie całego kraju. Zapewniamy Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Mamy autoryzowany zakład wyposażony w najwyższej jakości maszyny i urządzenia niezbędne do fachowej obsługi. Zakład oferuje także szybką i sprawną obsługę serwisową na miejscu u Nabywcy. Naszym wyróżnikiem jest profesjonalizm fachowe wsparcie atrakcyjne ceny , a ponadto dość szybkie terminy realizacji prac.

www.gami.wroc.pl | Szczegóły | wyświetleń : 0 | Głosuj >> Liczba głosów : 0

  Obróbka skrawaniem - automaty tokarskie

Obróbka skrawaniem - automaty tokarskie BOSZ s.c. oferuje części metalowe do systemów elektroinstalacyjnych oraz usługi z zakresu obróbki mechanicznej elementów metalowych. Obróbka skrawaniem, automaty tokarskie, toczenie i frezowanie a nawet kołki uziemiające. Nasza firma rozpoczęła działalność w 1995 roku, dostarczając komponenty własnej produkcji dla jednej z wiodących na polskim rynku firm elektroinstalacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www.bosz.pl | Szczegóły | wyświetleń : 0 | Głosuj >> Liczba głosów : 0

  Korektory słoneczne Łódź

Korektory słoneczne Łódź Ceny energii rosną w strasznym tempie. Co zrobić żeby je obniżyć, a ma możliwość da się je tak zmniejszyć, że nie będą zauważalne dla i tak już obciążonego budżetu domowego. Pewnie wielu ludzi zastanawia się jak możliwe jest oszczędzanie pieniędzy na energii, czy to elektrycznej, czy cieplnej. Jednym z wielu rozwiązań coraz bardzo często stosowanych w celu poprawy budżetu a również przy okazji w tej samej chwili ekologii, jest montaż systemów pozyskiwania energii ze słońca. Kolektory słoneczne zamontowane najczęściej na dachu budynku (w większości przypadków także obok budynku na specjalnie przygotowanych stelażach) są tak utworzone, że poprzez płyn solarny znajdujący się wewnątrz kolektora przesyłają przejętą z promieni słonecznych energię cieplną do znajdującej się w innym pomieszczeniu pompy ciepła. Ta z kolei przekazuje dalej tą energię dzięki czemu ogrzewana ma możliwość zostać woda. W ten sposób zaoszczędzamy pieniądze wydane na energię cieplną (węgiel, drewno) lub energię elektryczną potrzebną na ogrzanie wody poprzez przepływowy ogrzewacz. Powinno się jednak pamiętać by konserwować posiadane solary , a ponadto robić przeglądy techniczne a będą nam służyły poprzez długie lata oszczędzając dzięki temu nasze ciężko zarobione pieniądze.

www.solarpartner.com.pl | Szczegóły | wyświetleń : 0 | Głosuj >> Liczba głosów : 0

  Opakowania foliowe

Opakowania foliowe W naszej spisie produktów/usług mamy opakowania foliowe pasujące do wszystkich rodzajów kopert. FOLIKS jest dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją oraz sprzedażą opakowań foliowych. Specjalizujemy się w opakowaniach z folii PP (polipropylenowej), a dodatkowo PE (polietylenowej) z przeznaczeniem dla wielu gałęzi przemysłu. Nasza firma otwarta jest na wszelkie zamówienia naszych kontrahentów starając się, żeby właściwie każdy mógł kupić u nas to czego potrzebuje do spersonalizowanej działalności. Staramy się wprowadzać stale nowy asortyment, powiększając tym samym grono zadowolonych kontrahentów. Oferujemy towar w możliwie jak najlepszej jakości i w atrakcyjnych cenach. Zaopatrujemy zakłady produkcyjne, korporacji, biura, sklepy. ISTNIEJE Sposobność Prac OPAKOWAŃ Z NADRUKIEM !!!! W celu uzyskania bliższych treści prosimy o kontakt. Jeżeli nie jesteś pewien naszych wyrobów istnieje sposobność wysłania próbnych opakowań na nasz koszt.

www.foliks.pl | Szczegóły | wyświetleń : 0 | Głosuj >> Liczba głosów : 0

1  2  3 

Katalog seo megakat jest w pełni zopymalizowany pod kątem seo. Działa na stabilnym skrypcie, aczkolwiek już rzadko spotykanym. Katalog Megakat pl korzysta z profesjonalnego generatora miniatur, dzięki czemu zdjęcia są lepiej zabezpieczone i przy zgłoszeniu witryny pobierany jest obraz aktualnego wyglądu Twojej strony. Przy odświeżeniu prezentacji Twojej firmy widok miniaturki zostaje również wygenerowany ponownie. Często pomaga to w moderacji wpisów, bo ktoś widząc niedziałający link może go nam od razu zgłosić do moderacji. Katalog Megakat pl jest płatny, uiszczasz opłatę za moderację, natomiast oprócz wymagań, co do jakości wpisu, która musi być unikalna, czyli niewykorzystana nigdzie indziej w google wymagana jest optymalizacje seo Twojej strony www. Jeśli masz wątpliwości, zawsze możesz napisać z zapytaniem. Ważne, abyś wybierając ten czy inny katalog nie rozpoczynał pozycjonowania swojej witryny, zanim nie uczynisz jej kodu przyjaznym wyszukiwarkom internetowym. Ustal też wszystkie słowa kluczowe, opis meta description, dodaj mapę strony, podepnij statystyki. Pamiętaj, że pozycjonowanie to proces, a nie zgłoszenie strony do kilku katalogów seo jak megakat pl i następnie spoczywanie na laurach. Bez pozycjonowania nawet najpiękniejsza witryna jest bezwartościowa, ponieważ brak klienta lub przypadkowe wejścia doprowadzą do zamknięcia Twojego biznesu w określonym czasie. Równie ważna jest dywersyfikacja sposobu pozycjonowania. Podstawową techniką jest dodawanie do katalogów, natomiast obecnie zanim się podejmie działania reklamowe w wyszukiwarkach warto zwrócić uwagę na aktualne trendy i poczytać na ten temat. Z kolei zlecając firmie zajmującej się pozycjonowanej działania na stronie firmowej warto sprawdzić czy sami mają własną stronę przyjazną wyszukiwarkom. Często spotykam znane firmy, które są kojarzone przez klientów, ale same nie mają wykonanej optymalizacji. Błędy z własnej witryny powielają na stronach nieświadomych klientów. Warto wiedzieć czy dostajemy to, za co płacimy. Kolejny aspekt pozycjonowania w firmie seo, czy pozycjonowanie będzie trwałe. Firmy często używają własnego zaplecza seo do podwyższania rankingu stron swoich Klientów. Gdy klient przestaje płacić strona jest usuwana i Klient ma to, co na początku, czyli zmarnowane pieniądze. Niewiedza jest kosztowna, ale gorzej jak klient nie ma dużo pieniędzy, a zaufa niewłaściwemu podmiotowi, który bezwzględnie traktuje klienta jak maszynkę do pieniędzy. Nie idzie za tym żadna edukacja ani etyka w biznesie. Płatny katalog Megakat istnieje już kilka lat w sieci. Przez ten czas zgromadziła się już pewna grupa wpisów. Katalog jest regularnie moderowany i czyszczony z nieaktywnych wpisów, adresów wystawionych na aukcji po zakończeniu swojego cyklu życia. Obecnie planowane są szersze działania reklamowe. Oprócz katalogu megakat prowadzę inne katalogi, które wraz z zaprzyjaźnionymi znajdziecie na stronie n-gage.pl Nie wszystkie są jeszcze po optymalizacji, natomiast cel ostateczny jest, aby wszystkie prezentowały jeden standard.

Copyright © 2014 - Freeglobes | Styl i grafika : Annuaire lien en dur