Witamy w naszym katalogu!

Najlepszy darmowy katalog stron WWW.


91 Wyniki dla 
centrum

   Zielone Centrum

 Zielone Centrum Ogród to nasza pasja! Zielone Centrum to pierwsza w Polsce prawdziwa Galeria Ogrodnicza. To nowa jakość w sprzedaży artykułów ogrodniczych. Od 20 lat zajmujemy się ogrodnictwem. Teraz specjalnie dla Wrocławian budujemy Galerię Ogrodniczą Zielone Centrum Psary. To nowoczesny i całkowicie zadaszony obiekt, w którym sezon trwa przez cały rok!

www.zielone-centrum.pl | Szczegóły | wyświetleń : 12 | Głosuj >> Liczba głosów : 0

  Portal informacyjny Legnicy - ogłoszenia, fakty

Portal informacyjny Legnicy - ogłoszenia, fakty Darmowy, internetowy serwis informacyjno-ogłoszeniowy miasta Legnicy. Portal dostarcza aktualne informacje z różnych dziedzin życia Legnicy. Dotyczą one przede wszystkim kultury (takich instytucji jak: Legnickie Centrum Kultury - LCK, Legnicka Galerii Sztuki, Muzeum Miedzi i Teatr Modrzejewskiej), sportu (z klubów Miedź, Strzelec, Ikar, Konfeks i Siódemka Legnica). Na stronie portalu zamieszczane są informacje praktyczne i konkrety. Zamieszczamy rozkłady jazdy komunikacji w tym rozkłady jazdy busów pomiędzy takimi miastami jak Legnica Wrocław Chojnów(przewoźnik Zawisza-Travel). Osoby chcące wypocząć znajdą aktualne informacje turystyczne na temat imprez organizowanych przez PTTK w Legnicy. Stworzyliśmy dział z aktualnymi ofertami pracy. Pochodzą one z urzędu pracy PUP Legnica, Chojnów czy Lubin, bezpośrednio od pracodawców oraz agencji pośrednictwa pracy. Osoby które chcą coś sprzedać, kupić, zamienić lub szukają fachowca np. do remontu zainteresuje dział gdzie można zamieszczać darmowe ogłoszenia drobne. Wspieramy lokalnych przedsiębiorców dlatego w serwisie znajduje się darmowy katalog firm z Legnicy i regionu. Jeżeli zastanawiają się Państwo na co wybrać się do kina lub teatru to portal zamieszcza aktualny repertuar kina Helios w Legnicy. Legnica jest miastem w którym dzieje się wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych. Znajdą one swoje miejsce na naszym portalu. Będziemy informować o takich wydarzeniach kulturalnych jak Satyrykon, Legnica Cantat i Legnicki Festiwal Srebro. Znaczna część mieszkańców Legnicy mieszka w największych spółdzielniach mieszkaniowych – Piekary, LSM Kopernik. Przybliżymy informacje na temat tego co się w nich dzieje. Legnica jest miastem z bogatą historią. Mieszkańcy nie zawsze zdają sobie z tego sprawę, gdyż wielu z nich przybyło do Legnicy z innych części Polski. Postanowiliśmy przybliżyć na portalu historię miasta. Zapraszamy na stronę portalu miasta Legnicy.

www.teraz-legnica.pl | Szczegóły | wyświetleń : 4 | Głosuj >> Liczba głosów : 1

  Kursy ratownictwa MCS

Kursy ratownictwa MCS Medyczne Centrum Szkoleniowe (z siedzibą w Gorzowie Wlkp.) jest ośrodkiem specjalizującym się w prowadzeniu szeroko pojętej wiedzy i doradztwa z zakresu medycyny ratunkowej, ratownictwa medycznego, kursach ratownictwa i pierwszej pomocy. Medyczne Centrum Szkoleniowe działa na mocy Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym z dnia 8 września 2006 roku. Współpracujemy z Polskim Towarzystwem Medycyny Ratunkowej i Polskim Stowarzyszeniem Ratowników Medycznych. Oferujemy osobiście przygotowane kody kursów i szkoleń oparte na wytycznych Polskiej i Europejskiej Rady Resuscytacji m.in. dla: - jednostek współpracujących z systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne ustawowo powołanych do niesienia pomocy osobom w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego, wyjątkowo jednostek organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej, jednostek ochrony przeciwpożarowej włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego, Policji, Wojska, Straży Granicznej i. in. jednostek podległych lub nadzorowanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji i Ministra Obrony Narodowej. - Społecznych Organizacji Ratowniczych, które w ramach indywidualnych procedur ustawowych lub statutowych są obowiązane do niesienia pomocy osobom w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego, WOPR, GOPR, TOPR, PCK, ZHP, ZHR i. in. - firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, instytucji, zakładów pracy - szkół i innych jednostek oświatowych oraz dodatkowo opiekuńczo-wychowawczych - szkół edukacji jazdy. W katalogu usług/produktów mamy prezentacje, symulacje, ćwiczenia z zakresu: - kursów ratownictwa, - medycyny ratunkowej, - ratownictwa medycznego, - pierwszej pomocy, - ratownictwa profesjonalnego, - ratownictwa drogowego, - ewakuacji i transportu poszkodowanych, - zabezpieczenia imprez masowych. Zapraszamy Państwa na naszą witrynę www, na której mogą Państwo zapoznać się z naszą pełną ofertą, referencjami , a oprócz tego dzięki formularzom on-line zapisać się na kurs. Siedzibą Medycznego Centrum Szkoleniowego jest Gorzów Wielkopolski.

www.ratownictwo-mcs.pl | Szczegóły | wyświetleń : 4 | Głosuj >> Liczba głosów : 2

  Pojezierze Brodnickie Agroturystyka - Lasy Jeziora Zwierzęta

Pojezierze Brodnickie Agroturystyka -  Lasy Jeziora Zwierzęta Pojezierze Brodnickie Agroturystyka Mazury Centrum rekreacyjno - konferencyjne komfortowe pokoje i mieszkania plac zabaw mini zoo jeziora z morskim kolorem wody, kraina 101 jezior spływy kajakowe szlaki rowerowe las Dla dzieci wiele atrakcji . Gospodarstwo położone jest w przepięknej scenerii w pobliżu kilku jezior z dala od centrów przemysłowych kraju (zielone płuca Polski).

www.pojezierzebrodnickie.net | Szczegóły | wyświetleń : 3 | Głosuj >> Liczba głosów : 2

  Karta euro 26

Karta euro 26 Centrum turystyczne umożliwiające rezerwacje i / kub zakup on-line szeregu usług turystycznych. Jedną z nich jest możliwość zakupu karty zniżkowej euro 26. Przeznaczona jest dla osób w wieku 7-30 lat, którym daje wiele zniżek na terenie całej Europy. Zapewnia poza tym ubezpieczenie turystyczne każdego wyjazdu za granicę przez cały rok od daty nabycia karty.

www.asenglish.com.pl | Szczegóły | wyświetleń : 3 | Głosuj >> Liczba głosów : 2

  Europejskie centrum promocji

Europejskie centrum promocji Celem naszej firmy jest stworzenie zbioru atrakcyjnych i wartościowych firm w internecie. Umieszczone dane w naszym serwisie są… dobrze odbierane przez odbiorców, a rejestracja otwiera nowe możliwości dla użytkowników. Euro Promocja zapewnia doskonałą reklamę i promocję dla Twojego przedsiębiorstwa. Nasz serwis jest doskonałą przepustką do zwiększenia liczby klientów, a tym samym rozwoju Państwa firm. Dzięki nam Państwa oferta z produktami i usługami będzie dostępne dla każdego, o każdej porze dnia i z każdego miejsca w Polsce i na świecie. Za naszym pośrednictwem znajdziecie większą liczbę odbiorców, ale w razie potrzeby również dostawców. Dołącz już teraz do grona naszych zadowolonych użytkowników.

www.EuroPromocja.com | Szczegóły | wyświetleń : 3 | Głosuj >> Liczba głosów : 22

  Sześć Dębów Dwór w Prusewie

Sześć Dębów Dwór w Prusewie Zapraszamy do zabytkowego dworu w Prusewie. Dwór wraz z wyjątkowej urody parkiem i dwoma dziedzińcami stanowi zabytkowe założenie dworsko-parkowe wpisane do rejestru zabytków woj. pomorskiego. W czasie prac remontowo-adaptacyjnych odtworzono wewnętrzny układ pomieszczeń z początku XX wieku i w niekonwencjonalny sposób zaadaptowano obiekt na centrum konferencyjno-wypoczynkowe z hotelem i restauracją. Odrestaurowano także park. W lipcu 2006 roku dwór wraz z parkiem został otwarty dla Gości. Dwór położony jest wśród pól i lasów, 7 kilometrów od nadmorskiej miejscowości Białogóra z piękną piaszczystą plażą i kilkanaście kilometrów od Dębek. Od Trójmiasta oraz od lotniska Gdańsk-Rębiechowo dzieli nas odległość 69 kilometrów. Organizujemy: szkolenia i konferencje, imprezy integracyjne i okolicznościowe, wesela, chrzciny, komunie. Restauracja otwarta jest dla gości indywidualnych: wiosną i jesienią w soboty i niedziele od 13.00 do 19.00; latem - od czerwca do września - codziennie od 12.00 do 22.00 lub do ostatniego gościa; zimą - styczeń, luty, marzec - restauracja jest nieczynna. Indywidualnych gości hotelowych zapraszamy w miesiącach letnich codziennie, a wiosną i jesienią w weekendy, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Grupy zorganizowane zapraszamy przez cały rok.

www.prusewo.pl | Szczegóły | wyświetleń : 3 | Głosuj >> Liczba głosów : 0

  Konfekcjonowanie

Konfekcjonowanie Przedsiębiorstwo PAMAR zajmuje się usługami pocztowymi oraz kurierskimi. Jeżeli szukasz firmy która profesjonalnie obsłuży Twoją firmę w kopertowaniu, mailingu, druku masowym, wysyłce masowej to bardzo dobrze trafiłeś. Firma powstała w 1996 rok, od tego czasu udało się stworzyć bardzo duże zaplecze w obsłudze przesyłek, w magazynie, w rozdzielniach i punktach spedycyjnych przesyłek, Pamar zatrudnia już kilkuset pracowników. Posiadamy również doświadczenie, które nabyliśmy podczas współpracy z Pocztą Polską, która pozostaje naszym kluczowym klientem do dnia dzisiejszego. PAMAR - Centrum Usług Pocztowych to firma która pozwoli zaoszczędzić Państwu czas i pieniądze. Naszymi klientami są przede wszystkim firmy. Głównymi gałęziami naszej usługi jest: Przygotowanie i wysyłka przesyłek mailingowych Codzienna lub cykliczna obsługa poczty i przesyłek wychodzących. Obsługa logistyczna sklepów internetowych, wydawnictw i innych nadawców Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o każdej z proponowanych usług zapraszam na naszą stronę internetową pamarbiuro.pl na której opisano dokładnie wszystkie usługi które realizujemy. Naszą stronę internetową możesz znaleźć w Google.pl wpisując np. mailing, kopertowanie, usługi pocztowe, kopertowanie, korespondencja masowa, druk masowy, foliowanie wydawnictw oraz obsługa korespondencji.

www.pamarbiuro.pl | Szczegóły | wyświetleń : 3 | Głosuj >> Liczba głosów : 0
Kategoria : Strona główna > Inne > Usługi

  Hotel i Restauracja Oleśnica

Hotel i Restauracja Oleśnica Hotelowy bar to idealne miejsce do odprężenia się po wyczerpującym dniu, a także na posmakowanie wzmacniającej kawy. Oferowane menu Naszej restauracji odszukają Państwo we właściwej zakładce na stronie www obiektu visavis. Szef kuch visavis poleca Państwu wyszukane dania z całego świata. W kwotę każdego noclegu wliczone zostaje smaczne śniadanie. Szczególne polecenia jest Nasze lobby hotelowe. Hotel zlokalizowany jest w spokojnej okolicy. W okresie letnim do dyspozycji gości oddajemy cały ogród. W barze visavis skosztują wszyscy goście wyszukanych alkoholi z całego świata. Gwarantujemy wysoki poziom usług. Dajemy klientom możliwość skosztowania napojów oraz jedzenia na świeżym powietrzu. Wyprawiane w Naszym lokalu wydarzenia na długo zagoszczą w Państwach pamięciach. Zapewniamy zadowalający standard oferowanych usług. Dysponujemy odpowiednio zaopatrzonym barkiem. Dekoracja sal jest bardzo luksusowa. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który ułatwi organizację każdego wydarzenia. Zorganizowaliśmy dla klientów także klimatyzowaną salę bilardową. Posiadamy bardzo godne uwagi ceny. Zgodnie z obowiązującym prawem, w hotelu obowiązuje zakaz palenia papierosów. Hotel Vis-a-Vis, położony jest blisko centrum miasta. Obowiązujące ceny w hotelu znajdziecie drodzy klienci na Naszej witrynie internetowej. W oferowanych daniach dbamy o niepowtarzalne doznania smakowe. Na terenie restauracji mogą Państwo bez strachu parkować własne pojazdy, oferujemy bowiem monitorowany parking.

www.visavis-hotel.pl | Szczegóły | wyświetleń : 3 | Głosuj >> Liczba głosów : 0

  Wirtualne Biuro Warszawa

Wirtualne Biuro Warszawa Wiemy jakie są koszty rozpoczęcia działalności firmy, wynajęcia lokalu czy prowadzenia sekretariatu. Wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Dzięki niemu będziesz mieć dostęp do biura w prestiżowej lokalizacji centrum Warszawy (Mokotowska 15A) dla swojej firmy bez ponoszenia zbędnych kosztów najmu powierzchni biurowej. Dodatkowo usługa ogranicza do minimum koszty obsługi sekretariatu. Wirtualne Biuro to rozwiązanie nowoczesne, wygodne i tanie. W pakiecie Adress za 130 zł (netto) udostępniamy możliwość rejestracji firmy czy spółki pod prestiżowym adresem w ścisłym centrum Warszawy 50 m. od metra politechnika. w pakiecie BASIC za 245 zł (netto) udostępniamy możliwość rejestracji firmy czy spółki pod prestiżowym adresem w ścisłym centrum Warszawy 50 m. od metra politechnika. Oraz: - obsługa telefonów przychodzących (bez własnego nr tel.) - odbieranie korespondencji przychodzącej - przesyłanie skanów korespondencji, odbiór osobisty lub wysyłka raz w miesiącu pocztą - informacje o nadejściu korespondencji poprzez e-mail - odbieranie faksów - nadawanie faksów, wcześniej przesłanych mailem lub listownie 50 gr/str + koszt wg. taryfy TP. Ponadto pakiety: STANDARD i VIP Dostęp do SALI KONFERENCYJNEJ z pełnymi mediami Biuro wykończone w wysokim standardzie - Twoja renoma i prestiż w oczach klientów. ZAPRASZAMY !!!

www.officecomplex.pl | Szczegóły | wyświetleń : 2 | Głosuj >> Liczba głosów : 0


(1) 2 3 4 ... 10 »Copyright © 2014 - Freeglobes | Styl i grafika : Annuaire lien en dur